[contact-form-7 404 "Not Found"]

טיפול וייעוץ

פסיכואנליזה זוגית ומשפחתית - האופקים החדשים של הפסיכואנליזה

זוגות ומשפחות מגיעים מתמודדים עם קשיים מרובים, שלעיתים קרובות מתבטאים בחיי היומיום. חילוקי דעות יכולים להגיע למאבקים מרים, הגורמים למצוקה וייאוש.

אך, בעיות אלו שנראות כעומדות במרכז הקונפליקטים, בדרך כלל הינן רק ביטוי של בעיות רגשיות נסתרות שמקורן במבנה הלא-מודע של שני בני הזוג ושל הקשר שבנו ביניהם.

הקשר הזוגי הינו יצירה לא-מודעת של שניהם. שילוב מבנה האישיות שלהם, מייצר את היחסים הזוגיים ואת היחסים המשפחתיים. אך, ללא טיפול פסיכואנליטי זוגי ומשפחתי אין אפשרות לזהות דרמה רגשית זו.

לעיתים קרובות אין כל קשר בין מה שנראה על פני השטח לדינמיקה שמפעילה את היחסים. הידע הפסיכואנליטי מאפשר להבין את מקור הבעיה וכיצד לפתור אותה. הטיפול פותר את הבעיות מהשורש ולא מסתפק רק בהקלה של הסימפטומים.

ניתן לקבל טיפול אצל ד״ר חני מן שלוי, ואצל המתמחים הוותיקים במחיר מוזל.

  • אישי - פסיכואנליזה ופסיכותרפיה.
  • זוגי ומשפחתי - זוגי ומשפחתי, גירושין ובין דורי.
  • "מהאולטרה סאונד לצבא" - הדרכת הורים ומרכז לגיוס והורות.

 

פסיכותרפיה אישית:

מתמקדת במצוקה שלכם ובמקורותיה על מנת להביא לשחרור ממתחים, חרדות, "התקעויות", חוסר סיפוק, דיכאון, לשיפור המיצוי האישי, להרחבת הדפוסים החברתיים, להגשמת מטרות ועוד.

פסיכואנליזה אישית:

למעוניינים לרדת לחקר מדוקדק של נפשם מוצעת פסיכואנליזה, שיטת טיפול נפשי אינטנסיבית שלוש – ארבע פעמים בשבוע המאפשרת הכרות מעמיקה עם עצמך.

טיפול זוגי ומשפחתי:

אם נקלעתם למשבר זוגי או משפחתי... אם חייכם הפכו לדלים... אם חיי המין שלכם הפכו לבעייתיים... אם נקלעתם לרומן מחוץ לנישואין ואתם רוצים לשקם את נישואיכם... אם ילדיכם מראים סמני מצוקה או כל קושי שמלווה את חייכם כבני זוג או כמשפחה... לכל אלו תוכלו לקבל מענה בטיפול נפשי המתייחס לבעיה ולמקורותיה גם אם הללו נסתרים מהעין בתוך הרבדים הסמויים של הנפש

טיפול בין-דורי:

כשהקשיים המציקים הם עם המשפחה המורחבת, נעזור לכם להיות נאמנים לעצמכם גם בתוך הקשר עם האדם היקר לכם... בין אם מדובר בהורה, בילד, באח או אחות, בדוד או דודה ואפילו בחבר או חברה קרובים.

בגירושין: לפני גירושין, במהלך הגירושין ואחרי הגירושין

אם החלטתם לפרק את "החבילה" וחשוב לכם להמעיט את הנזק לנפשם של הילדים עד כמה אפשר נעזור לכם בכך. נאבחן את הקשיים הרגשיים המדוברים ושאינם מדוברים, את נקודות התורפה שעלולות לצוץ בהמשך הדרך, נעזור לכם להודיע לילדים, ללוות אותם ואתכם בהסתגלות למצב החדש. לבנות עבור הילדים מערכת הורית ומשפחתית שתאפשר להם להמשיך ולהתפתח בבריאות נפשית. נעמוד לצידכם ונצייד אתכם בכלים הנדרשים על מנת לא להתנתק באחת מכל סביבת החיים שבניתם במקביל לנישואין. כמו כן, אם אתם מעוניינים לעבור תהליך של גישור בשילוב של טיפול רגשי, על מנת לעבור את תהליך הגירושין עד כמה שאפשר עם פחות פצעים מדממים... צוות משולב של מגשרים ואנשי מקצוע שלנו יעזרו לכם לעשות זאת.

הדרכת הורים:

אם אינכם מסופקים מההורות שלכם... אם אתם מרגישים שילדיכם עושים ככל העולה על רוחם, שאינם לוקחים אתכם ברצינות, שאינם מנומסים או אינם מתפקדים כפי שטוב להם... אם ילדיכם נקלעו למצוקה רגשית וידכם קצרה מלהושיע או כל קושי אחר שיש לכם סביב גידול הילדים... לכל אלו תוכלו לקבל מענה, שיאפשר לכם לחזור ולהיות ראשי המשפחה שלכם.

מרכז לגיוס והורות:

הידיעה שבנים יתגייסו לצבא ויכולים לשרת בחייל קרבי משפיעה על דפוסי ההורות לבנים באופן שמזיק להם עד כדי פגיעה בתהפתחותם כגברים עצמאיים ובעלי יכולת. המרכז פותח קבוצות הורים בהם ילמדו ההורים את הנושא וכיצד לנטרל השפעה זאת. ניתן גם לקבל טיפול זוגי בתחום.

15% הנחה לנרשמים עד סוף החודש!

לקבלת הטבה לחץ כאן >>

נגישות